Mednarodni miting Veronika 2018: sestri Govejšek na stopničkah

V soboto, 30. 6. 2018, je v Kamniku potekal “Mednarodni miting Veronika 2018”, ki ga je organiziral Plavalni klub Kamnik. Tekmovanja se je udeležilo več kot 320 plavalcev iz 20 slovenskih klubov, ki so se pomerili v 50 in 100 metrskih razdaljah vseh štirih tehnik, za 50 metrske razdalje so bila v popoldanskem delu še finala za štiri starostne kategorije.

Nastja Govejšek je osvojila dve zlati medalji v disciplinah 50 in 100 m delfin, v disciplini 50 m prosto pa je osvojila bron. Tamara Govejšek je bila v disciplini 50 m delfin tretja, v finala se je uvrstila tudi v disciplinah 50 m prosto in 50 m hrbtno.

Na tekmovanju so izven konkurence nastopili tudi štrije paraplavalci iz skupine Delfinčki. Na 100 m prosto sta zmagala Maruša Golčer in Aljaž Vejnovič, Alen Šošter je zasedel drugo mesto, Aleš Brežnik pa je bil tretji.

Vsem iskreno čestitamo za uspehe in dobre rezultate.