Pregled osvojenih medalj

Pregled osvojenih medalj in dobitnikov medalj od leta 1976

SKUPNO ŠTEVILO OSVOJENIH MEDALJ OD LETA 1976

ŠTEVILO MEDALJ

SKUPAJ
ZLATASREBRNABRONASTA
6196676291.915

 

PREGLED OSVOJENIH MEDALJ NA PRVENSTVIH SLOVENIJE

LETOŠTEVILO MEDALJSKUPAJ
 ZLATASREBRNABRONASTA 
20229171339
2021*64414
20206131837
20194121127
201821141651
20179161742
20161015833
201514162454
201423181455
201325181053
201225233179
201125172163
201025172062
200925222269
200818283682
200728152770
200613141946
20058161633
20049361560
2003814931
20026231039
200122241763
200014252160
19991826852
199828262377
199731111759
199622241763
199545252191
199423262069
199322262169
1992031619
1991411924
19900000
1989106925
19881511632
19871418436
19861411732
19855101530
1984710724
19831258
1982151218
19810134
198055414
19791146
19780136
19772136
SKUPAJ6196676291.915

* v sezoni 2020/2021 ni bilo zimskega državnega prvenstva

PREGLED DOBITNIKOV MEDALJ NA PRVENSTVIH SLOVENIJE IN JUGOSLAVIJE

PRIIMEK IN IME
LETNIKŠTEVILO MEDALJSKUPAJ
  ZLATASREBRNABRONASTA 
CERKOVNIK Žiga199440301181
MEŽA Kristjan199620413091
OCEPEK Jernej19851714738
VALCL Andraž198016171043
PRIMOŽIČ Jure1980139830
BIZJAK JAMBROVIĆ Matic2006813829
BLAŽINA Jože19906101026
BOROVNIK Matjaž199264212
BIZJAK JAMBROVIĆ Matic200656314
PRINCL Miha2008410721
HUDOURNIK Žiga19923115
VRHNJAK Ivan19813036
MAJHEN Domen *197421710
GABERŠEK Matjaž *19632169
DANEV David198315814
SUŠEC Miha20001214
PRAPROTNIK Tine20001135
VEJNOVIĆ Ðoko *19651012
GERŠAK Luka199908311
PETRAS Mario19800235
ŠIBANC Dane20060213
STOPAR Jure19780202
GRADIŠEK Jaša20010178
GOLIČNIK Val20060134
VEJNOVIĆ Dušan *19650123
KADLIČEK Marko *19710112
MAJHEN Jure19800112
VRABIČ Sebastjan *19740112
DOBLŠEK Sašo19790066
TAJNIKAR Rok19780055
GORJANC Jani *19640022
KNEZ Bojan19810022
POHOREC Matija20010022
SUZIČ Žiga19930011
PERC Jan19910011
GUŠTIN Anže20060011
SKUPAJ 147181165493
* medalje so osvajali na prvenstvih Jugoslavije 

 

PREGLED DOBITNIC MEDALJ NA PRVENSTVIH SLOVENIJE IN JUGOSLAVIJE

PRIIMEK IN IME
LETNIKŠTEVILO MEDALJSKUPAJ
  ZLATASREBRNABRONASTA 
GOVEJŠEK Nastja1997832517125
PANDŽA Tina1985724212126
REDNAK Renata *197446271790
VALCL Ajda198130191463
DROLC Nina199229332082
MEŽA Tina199420382987
MIJOČ Katja *197318321464
VRHOVNIK Kaja19951581538
SOVINEK Nina198511371664
ERJAVEC Nuša199811151440
JUSIĆ Aida2002119828
SOVINEK Maja198510192049
BREZNIK Kaja199610112748
KUGONIČ Nina198677822
MARTINOVIĆ Tamara19915111430
BUKOVEC Špela19794141937
ŽIBERT Katja *196444210
JUKIĆ Najya Hana200843310
KOLOŠIĆ Bojana198233410
PRISLAN Žana198817614
GOVEJŠEK Tamara199316916
UDOVIČIĆ Mateja198113610
PANDŽA Sandra19881348
HERLAH Marjeta *19611135
ARLIČ Ajda19921113
OMAN Katja *197007815
KORADEJ Jana1993061016
ŠTUKOVNIK Anamarija19950369
RADIVOJEVIĆ Aleksandra19920325
PODPEČAN Petra19790257
LOGAR Tamara20020246
SZABO Natalija *19660189
LAMEŠIĆ Lana20110134
JEVŠNIK Medeja19980112
POHOREC Špela20070101
JOSIĆ Ema19980033
LAMEŠIĆ Lana20110022
TOMAŽIČ Teja19850022
PRAZNIK Ajda19920011
KALIŠNIK Sanja19860011
PANDŽA Petra19820011
ERJAVEC Urša19980011
ČREPINŠEK Katarina19940011
VRČKOVNIK Pika19990011
JAKOP Nina20020011
MRKONJIČ Tia20020011
SKUPAJ 4024043621.168
* medalje so osvajale na prvenstvih Jugoslavije

 

ŠTEVILO OSVOJENIH MEDALJ V ŠTAFETAH NA PRVENSTVIH SLOVENIJE

ŠTEVILO MEDALJSKUPAJ
ZLATASREBRNABRONASTA 
7081103254