Veterani uspešni na Odprtem veteranskem državnem prvenstvu

V soboto, 17. 3. 2018, je v Ljubljani v organizaciji Športnega društva Riba potekalo Odprto vetransko državno prvenstvo v plavanju. Iz Plavalnega kluba Velenje se je tekmovanja udeležilo 11 plavalk in plavalcev. Najboljša je bila Katarina Praznik, ki je v absolutni konkurenci osvojila tretji mesti na 100 in 200 metrov prsno. Med najboljših osem sta se v absolutni konkurenci uvrstila Anita Kajtna (peto mesto na 400 m prosto, sedmo mesto na 50 m hrbtno in osmo mesto na 100 m prsno) in Marko Rebec (osmo mesto na 50. m hrbtno). Na veteranskih tekmovanjih redno nastopajo tudi starejši člani skupine Delfinčki. Tokratne tekme so se udeležili Tjaša Lenko, Aleš Brežnik, Urban Goltnik, Nejc Ovčjak, Uroš Petrovič in Alen Šoster.

V skoraj vseh diciplinah so se vsi naši tekmovalci uvrstili med najboljše tri v svojih starostnih kategorijah in dobili diplome. Vsem iskreno čestitamo.