Skupina Delfinčki uspešno nastopila na Odprtem državnem prvenstvu za invalide

V soboto, 27. 5. 2017, je bilo v Radovljici organizirano Odprto državno prvenstvo za invalide v 50 m bazenih. Plavalci so na tovrstnih tekmovanjih razdeljeni glede na stopnjo invalidnosti v 14 kategorij.
Tekmovanja se je udeležilo tudi 16 plavalk in plavalcev iz Plavalnega kluba Velenje, ki so nastopili zelo dobro in so skupno osvojili kar 32 medalj (v svoji kategoriji) od tega 14 zlatih, 9 srebrnih in 9 bronastih.
V absolutni konkurenci sta prva mesta osvojili Maruša Golčer (100 m prosto, 100 m prsno) in Tjaša Lenko (100 m hrbtno, 50 m delfin). Drugo mesto so zasedli: Anja Golčer (100 m prosto, 100 m prsno), Aljaž Vejnovič (100 m prosto, 100 m hrbtno) in Miha Štefanič (100 m prsno). Tretje mesto so osvojili: Miha Štefanič (50 m prsno), Alen Šošter (100 m hrbtno, 50 m delfin), Urban Goltnik (100 m prsno) in Sara Pustinek (50 m hrbtno).

Vsem tekmovalcem, prostovoljcem in trenerjem iskreno čestitamo.