Nove izkušnje in dobri rezultati naših plavalcev na tekmovanju v Avstriji

Naši plavalci in plavalke so se v tem vikendu (27. – 28. 5. 2023) udeležili tudi tekmovanja v avstrijskem mestu Wels. Skupaj z vrstniki iz celjskega plavalnega kluba Neptun so nastopili na 50. International Swimcity Wels Meeting. Tekmovanja, ki služi tudi za lovljenje kategorizacijskih razredov, so se udeležili tudi plavalci in plavalke našega kluba, ki so s tekmovalnim plavanjem že zaključili. Se pa vidi, da imajo plavanje še vedno radi in se z veseljem udeležijo takšne klubske akcije.

Na tekmovanju so nastopili Nuša Erjavec, Noa Fricelj, Luka Geršak, Dženana Halilović, Tamara Logar, Brin Lorger, Jan Mrkonjič, Grega Navodnik, Anže Perc, Manca Poberžnik, Tine Praprotnik in Miha Sušec.

V posameznih finalih sta plavala Nuša Erjavec (50 m prsno in 50 m delfin) in Tine Praprotnik (50 m prsno).

Naši plavalci in plavalke na tekmovanju v Avstriji

Bravo naši.

Plavalni klub Velenje