Nastop na mednarodnem mitingu

Plavalni klub Fužinar je 22. in 23. 6. 2019 v Ravnah na Koroškem izvedel tradicionalni dvodnevni ʺMednarodni plavalni miting Ravne 2019ʺ. Med plavalci iz Avstrije, Italije in Slovenije je tekmovalo 15 velenjskih plavalcev. V dopoldanskih kvalifikacijah je organizator plavalce razvrstil v štiri kategorije. V popoldanskih finalih pa so se tekmovalci pomerili še v dveh najmočnejših kategorijah.

V absolutnem finalu je Tamara Logar osvojila drugo na 50 m prsno in Jaša Gradišek tretje mesto na 50 m prosto. V posamezna finala so se uvrstili še Sara Navodnik, Ema Jovan, Deja Purg, Aida Jusić in Jaša Jernej Rakun Kokalj. V finalu mladincev in kadetov so zmagali Anže Perc in Ema Jovan (oba na 50 m prsto) ter Sara Navodnik (100 m prosto). Drugi mesti sta osvojili Sara Navodnik na 50 m prosto in Deja Purg na 50 m hrbtno.