Namenite del dohodnine (1 %) Plavalnemu klubu Velenje

Spoštovani!

Vsak davčni zavezanec lahko del svoje odmerjene dohodnine nameni kot donacijo družbeno pomembnim ustanovam. Med slednje spada tudi naš klub. Z novim letom se je odstotek, ki ga lahko namenite našemu klubu, povečal iz 0,5 na 1 %. Zaradi te spremembe se je hkrati tudi podaljšal rok za oddajo donacij na 31. 5. 2021. 

Na več načinov lahko podarite svoj del dohodnine. Eden izmed novejših in nadvse enostavnih je izpolnitev podatkov davčnega zavezanca na spletni strani Olimpijskega komiteja Slovenije. Naši podatki so že vnešeni v sistem. Na koncu se samo še podpišete (na računalniku to naredite z miško; s telefonom pa se podpišete s prstom) in pritisnete gum oddaj zahtevo.

ELEKTRONSKA ODDAJA (OKS)

Obrazec za donacijo lahko najdete tudi na naši spletni strani. Natisnite ga, izpolnite in pošljite na pristojni finančni urad.

OBRAZEC PKV

Donacijo pa lahko izvedete tudi preko spletnega portala FURS-a (e-davki).

FURS DONACIJA

Zagotovo ni potrebno posebej poudarjati, kako dragocen bo vaš prispevek za nadaljnje uspešno delo Plavalnega kluba Velenje. Z zbranim denarjem bomo kot doslej nadvse gospodarno in skrbno ravnali.

Hvala za donacijo in zaupanje,

Plavalni klub Velenje.