34. Špelin in Vesnin memorial v Kranju: na stopničkah Aida Jusić in Miha Sušec

Plavalni klub Triglav Kranj je v soboto, 18. 11. in v nedeljo, 19. 11. 2017, organiziral 34. Špelin in Vesnin memorial, ki se ga je udeležilo 320 plavalcev iz Slovenije, Avstrije, Hrvaške, Italije, Luksemburga in Srbije. V soboto, 18. 11. 2017, je na tekmovanju v Kranju zelo dobro nastopilo 15 naših plavalk in plavalcev. Najuspešnješa sta bila Aida Jusić in Miha Sušec, oba v disciplini 100 m hrbtno.
Aida Jusić je že v dopoldanskih kvalifikacijah z rezultatom 1:03,00 ponovno znatno izboljšala svoj osebni rekord in hkrati postavila tudi nov klubski rekord za kadetinje. V popoldanskem finalu je plavala le malenkost počasneje (1:03,33), kar je zadostovalo za končno tretje mesto in bronasto medaljo v absolutni konkurenci oziroma drugo mesto v kategoriji. Miha Sušec je v finalu discipline 100 m hrbtno z rezultatom 59,28 zasedel absolutno tretje mesto, v kategoriji mladincev pa je bil drugi. V disciplini 200 m prosto, je Miha z rezultatom 1:58,31 v finalu dosegel peto mesto.
V finala so se v posameznih kategorijah uvrstili tudi Špela Dobaj (50 m prosto in 100 m hrbtno), Nuša Erjavec (50 m prsno), Nina Jakop (50 m prosto), Lara Ovčar (50 m prsno), Zarja Pratnekar (50 m prosto), Jaša Gradišek (200 m prosto in 100 m delfin), Anže Perc (100 m delfin), Matija Pohorec (50 m prosto in 200 m mešano), Tine Praprotnik (50 m prsno) in Jaša Jernej Rakun Kokalj (100 m delfin in 200 m mešano).

Vsem plavalcem in trenerjema za uspešne nastope iskreno čestitamo.