Klubske lestvice

BAZEN: 25 m | 50 m
SPOL: moški | ženske
TEHNIKA: prosto | prsno | delfin | hrbtno | mešano
Izbrali ste: bazen: 50 m, spol: moški, tehnika: prosto

50 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 CERKOVNIK Žiga 94 00:23,33 12
2 MEŽA Kristjan 96 00:23,82 16
3 GRADIŠEK Jaša 01 00:24,79 20
4 BLAŽINA Jože 90 00:24,81 09
5 SUZIČ Žiga 93 00:25,00 15
6 SUŠEC Miha 00 00:25,08 18
7 POHOREC Matija 01 00:25,30 19
8 OCEPEK Jernej 84 00:25,34 03
9 GRADIŠEK Aljoša 96 00:25,55 14
10 KUGONIČ Blaž 96 00:25,60 13

100 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 CERKOVNIK Žiga 94 00:51,02 12
2 MEŽA Kristjan 96 00:52,79 15
3 SUŠEC Miha 00 00:54,07 18
4 GRADIŠEK Jaša 01 00:54,22 19
5 BLAŽINA Jože 90 00:54,62 08
6 OCEPEK Jernej 84 00:55,40 03
7 PRIMOŽIČ Jure 80 00:55,44 00
8 SUZIČ Žiga 93 00:55,67 15
9 GRADIŠEK Aljoša 96 00:55,69 14
10 KUGONIČ Blaž 96 00:55,91 13

200 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 PRIMOŽIČ Jure 80 01:57,29 00
2 MEŽA Kristjan 96 01:59,30 15
3 GRADIŠEK Jaša 01 02:00,57 18
4 GUZEJ Aljaž 94 02:01,61 11
5 SUŠEC Miha 00 02:02,72 17
6 VALCL Andraž 80 02:05,11 96
7 CERKOVNIK Žiga 94 02:05,44 12
8 VRHNJAK Ivan 81 02:05,52 98
9 POHOREC Matija 01 02:06,04 19
10 KNEZ Bojan 81 02:06,35 97

400 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 PRIMOŽIČ Jure 80 04:06,37 99
2 VRHNJAK Ivan 81 04:12,80 98
3 GRADIŠEK Jaša 01 04:20,27 18
4 VALCL Andraž 80 04:23,30 84
5 KADLIČEK Marko 71 04:24,58 88
6 PETRAS Mario 80 04:28,01 95
7 SUŠEC Miha 00 04:33,18 16
8 KNEZ Bojan 81 04:33,72 97
9 GRADIŠEK Aljoša 96 04:37,61 13
10 MATANOVIČ Dani
02 04:39,67 17

800 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 GRADIŠEK Jaša 01 09:04,94 16
2 GUZEJ Aljaž 94 09:05,03 11
3 STJEPIĆ Vlado 89 09:44,18 07
4 AĆIMOVIĆ Luka 05 10:01,06 19
5 DVORŠEK Mario 94 10:02,92 11
6 SUŠEC Miha 00 10:05,68 14
7 PERC Anže 03 10:06,41 17
8 PERC Jan 01 10:09,17 18
9 MATANOVIČ Dani 02 10:13,68 16
10 CERKOVNIK Žiga 94 10:27,08 08

1500 m prosto moški:

Mesto Priimek in Ime Rojen Rezultat Sezona
1 PRIMOŽIČ Jure 80 16:13,31 98
2 VRHNJAK Ivan 81 17:05,37 97
3 GRADIŠEK Jaša 01 17:26,48 15
4 KADLIČEK Marko 71 18:00,06 88
5 AĆIMOVIĆ Luka 05 18:47,60 19
6 KNEZ Bojan 81 18:48,18 97
7 ROVŠNIK Peter 81 18:49,16 97
8 OCEPEK Jernej 84 18:50,99 97
9 MATANOVIČ Dani 02 18:56,32 17
10 PERC Jan 01 19:01,70 18

Rezultat dosežen v aktualni sezoni